3-11 lipca - rekrutacja na studia niestacjonarne

Opublikowano 14 czerwca 2023

Wydział Architektury Wnętrz

3 lipca 2023 r. wystartuje elektroniczna rejestracja kandydatek i kandydatów na niestacjonarne studia pierwszego stopnia (d. licencjackie) oraz niestacjonarne studia drugiego stopnia (d. magisterskie) na kierunku Architektura Wnętrz na Wydziale Architektury Wnętrz ASP w Warszawie.

Dalsze informacje na filmie o Wydziale: https://dniotwarte.asp.waw.pl/architektura-wnetrz/materialy-dodatkowe/

Niestacjonarne studia I stopnia na Architekturze Wnętrz

Rejestracja potrwa do 11 lipca do godziny 12.00.
Studia niestacjonarne (płatne) prowadzone są w godzinach popołudniowych i wieczornych w dni powszednie, a w soboty w g. 9.00 – 13.00 – malarstwo, licencjat trwa 7 semestrów. W ofercie dydaktycznej jest szeroki zakres kształcenia, nie tylko w aspekcie architektury wnętrz, ale również kształcenia ogólnoplastycznego – rysunku, malarstwa i  rzeźby, oraz projektowania graficznego. Na poziomie studiów licencjackich -  studentki i studenci otrzymują  podstawową wiedzę w zakresie: projektowania wnętrz, wystaw, mebla, projektowania architektonicznego.

W siatce godzin znajdują się również zajęcia dotyczące budownictwa, fotografii, psychofizjologii widzenia, komputerowego wspomagania projektowania. Na roku dyplomowym, studentki i studenci I stopnia wybierają specjalizację pomiędzy projektowaniem wnętrz i projektowaniem wystaw.

Niestacjonarne studia II stopnia na Architekturze Wnętrz

Rejestracja potrwa do 11 lipca do godziny 12.00.
O studiowanie mogą ubiegać się absolwentki i absolwenci studiów I stopnia ASP oraz innych uczelni, które/którzy uzyskali tytuł licencjata, inżyniera, magistra lub magistra inżyniera na kierunku architektura wnętrz lub pokrewnym. Studia niestacjonarne (płatne) drugiego stopnia na kierunku Architektura Wnętrz trwają dwa lata (cztery semestry) i kończą się nadaniem tytułu zawodowego magistra. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych, malarstwo lub rysunek – w soboty.

Absolwentki i absolwenci magisterskich studiów drugiego stopnia uzyskują zaawansowaną wiedzę i umiejętności z zakresu architektury wnętrz. W trakcie studiów nauczą się rozwiązywać różnorodne, złożone zadania projektowe. Dzięki nabytym, wysokim kwalifikacjom artystycznym, zawodowym i technicznym będą przygotowani do samodzielnej pracy projektowej.

Terminarz rekrutacji i szczegółowe informacje https://rekrutacja.asp.waw.pl/architektura-wnetrz/

Kontakt: e-mail: waw2@asp.waw.pl, 22 628 92 54, 501 010 310

Autor grafiki: Jan Diehl Michałowski

W grafice wykorzystano fragmenty prac Piotra Błońskiego, Julii Łańcuckiej, Przemysława Miłosza.

Zapraszamy do studiowania na studiach niestacjonarnych na Wydziale Architektury Wnętrz.  Krótka charakterystyka kształcenia jest przedstawiona jest w materiale filmowym: